bazar

* Erotika na rybách

Vydáno dne 01. 08. 2008 (6937 přečtení)

Po týdnu plném pracovního nasazení jsme se s Martinem dohodli na třídenní výpravě na náš oblíbený revír, dohodli jsme se že se sejdeme přímo na místě. Já dorazil jako první ,v duchu jsem si říkal že budu zase zavážet návnadu sám a Martin přijede do hotového a už si jen nahodí a bude tahat kapra za kaprem, zatím co já budu jen podebírat jeho úlovky.Tak jsem nafoukl člun,zavezl návnadu /partikl/ a nahodil pruty,pohodlně jsem se usadil do křesílka, když v tom mi zavolal Martin že mají nějakou poruchu v práci a přijede až ráno. Byl krásný slunečný den a kousek dál vpravo se koupali lidé a dělali u toho pěkný kravál,smích dívek se rozléhal s padající tmou čím dál víc až konečně nastala tma a koupající se lidé zmlkli, no konečně a teď to začne brát, v duchu se povzbuzuji.
Noc je tmavá a vidět je tak na metr před sebe,podél břehu se ozývá slabé šplouchání a blíží se k mým prutům, nejprve jsem si myslel že je to ondatra, ale když jsem zaslechl dívčí špitnutí bylo hned vše jasnější. Kousek od mých prutů se začali dít věci,nejdříve tiché a potom už hlasitější vzdychání mě přivedlo do rozpaků,co mám dělat?
Odkašlat si a způsobit jim šok nebo být zticha a počkat až si to ti dva milenci spolu „vyřeší“? Tohle dilema za mě vyřešily ryby,hlasitý zvuk hlásiče a následný cvrkot brzdy, vyplašil milostný pár asi v tom nejlepším,dívka výskla její partner něco zaklel oba se pak vzdálili stejnou cestou, ale o poznání rychleji, já se chopil prutu a začal zdolávat kapra, ještě jsem v dáli zaslechl smích oněch dvou milenců, ale potom už jsem se věnoval jen kaprovi.


Byl to pěkný kousek 77cm a 6,5kg,protože už bylo těsně po půlnoci tak jsem kapra zasakoval na focení a šel spát.Druhý den ráno přijel Martin, vše jsem mu vylíčil, s kaprem jsem se vyfotil a pustil ho zpět.Další dva dny jsme ještě nachytali spousty kaprů, ale už žádný milenecký pár.

J.I.M Ivoš

Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 34 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: karpjim.com

Google
Oblíbené weby

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server